2.League, Group West
Day 1 27-28 July
Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 2:1
Krisbut Myszków - Varta Namysłów 2:0
Pogoń Szczecin - Stilon Gorzów 1:0
Dyskobolia Grodzisk - Chemik Police 6:1
Elana Toruń - Chrobry Głogów 3:1
KP Wałbrzych - Lechia/Olimpia Gdańsk 2:1
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra 2:1
Górnik Konin - Naprzód Rydułtowy 0:1
Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz 0:0
Day 2 3-4 August
Szombierki Bytom - Zawisza Bydgoszcz 0:0
Naprzód Rydułtowy - Miedź Legnica 2:2
Lechia Zielona Góra - Górnik Konin 5:3
Lechia/Olimpia Gdańsk- Polonia Bytom 0:4
Chrobry Głogów - KP Wałbrzych 0:3
Chemik Police - Elana Toruń 0:1
Stilon Gorzów - Dyskobolia Grodzisk 0:1
Varta Namysłów - Pogoń Szczecin 2:0
Ruch Radzionków - Krisbut Myszków 1:0
Day 3 10-11 August
Krisbut Myszków - Szombierki Bytom 3:0
Pogoń Szczecin - Ruch Radzionków 2:0
Dyskobolia Grodzisk - Varta Namysłów 2:1
Elana Toruń - Stilon Gorzów 1:1
KP Wałbrzych - Chemik Police 1:0
Polonia Bytom - Chrobry Głogów 2:1
Górnik Konin - Lechia/Olimpia Gdańsk 2:1
Miedź Legnica - Lechia Zielona Góra 4:0
Zawisza Bydgoszcz - Naprzód Rydułtowy 3:0
Day 4 17-18 August
Szombierki Bytom - Naprzód Rydułtowy 1:1
Lechia Zielona Góra - Zawisza Bydgoszcz 2:1
Lechia/Olimpia Gdańsk- Miedź Legnica 3:2
Chrobry Głogów - Górnik Konin 0:0
Chemik Police - Polonia Bytom 1:0
Stilon Gorzów - KP Wałbrzych 1:1
Varta Namysłów - Elana Toruń 0:3
Ruch Radzionków - Dyskobolia Grodzisk 4:2
Krisbut Myszków - Pogoń Szczecin 1:1
Day 5 24-25 August
Pogoń Szczecin - Szombierki Bytom 2:0
Dyskobolia Grodzisk - Krisbut Myszków 1:0
Elana Toruń - Ruch Radzionków 1:0
KP Wałbrzych - Varta Namysłów 0:2
Polonia Bytom - Stilon Gorzów 2:0
Górnik Konin - Chemik Police 1:0
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 3:2
Zawisza Bydgoszcz - Lechia/Olimpia Gdańsk 2:0
Naprzód Rydułtowy - Lechia Zielona Góra 1:0
Górnik Konin now plays as Aluminium Konin.
Day 6 28 August
Szombierki Bytom - Lechia Zielona Góra 3:0
Lechia/Olimpia Gdańsk- Naprzód Rydułtowy 0:1
Chrobry Głogów - Zawisza Bydgoszcz 0:1
Chemik Police - Miedź Legnica 1:0
Stilon Gorzów - Aluminium Konin 0:0
Varta Namysłów - Polonia Bytom 1:1
Ruch Radzionków - KP Wałbrzych 0:1
Krisbut Myszków - Elana Toruń 0:0
Pogoń Szczecin - Dyskobolia Grodzisk 4:2
Day 7 31 August-1 September
Dyskobolia Grodzisk - Szombierki Bytom 2:0
Elana Toruń - Pogoń Szczecin 1:1
KP Wałbrzych - Krisbut Myszków 1:0
Polonia Bytom - Ruch Radzionków 0:0
Polonia fielded an ineligible player - match verified 3:0 for Ruch
Aluminium Konin - Varta Namysłów 1:1
Miedź Legnica - Stilon Gorzów 2:1
Zawisza Bydgoszcz - Chemik Police 3:1
Naprzód Rydułtowy - Chrobry Głogów 5:2
Lechia Zielona Góra - Lechia/Olimpia Gdańsk 0:1
Day 8 7-8 September
Szombierki Bytom - Lechia/Olimpia Gdańsk 2:1
Chrobry Głogów - Lechia Zielona Góra 0:0
Chemik Police - Naprzód Rydułtowy 1:0
Stilon Gorzów - Zawisza Bydgoszcz 0:1
Varta Namysłów - Miedź Legnica 3:0
Ruch Radzionków - Aluminium Konin 1:0
Pogoń Szczecin - KP Wałbrzych 4:0
Dyskobolia Grodzisk - Elana Toruń 2:1
Day 9 14-15 September
Elana Toruń - Szombierki Bytom 1:1
KP Wałbrzych - Dyskobolia Grodzisk 4:3
Polonia Bytom - Pogoń Szczecin 1:1
Aluminium Konin - Krisbut Myszków 0:1
Miedź Legnica - Ruch Radzionków 2:1
Zawisza Bydgoszcz - Varta Namysłów 1:0
Naprzód Rydułtowy - Stilon Gorzów 0:0
Lechia Zielona Góra - Chemik Police 1:0
Lechia/Olimpia Gdańsk- Chrobry Głogów 3:4
Postponed 18 September
Krisbut Myszków - Polonia Bytom 3:2
Day 10 21-22 September
Szombierki Bytom - Chrobry Głogów 2:2
Chemik Police - Lechia/Olimpia Gdańsk 2:0
Stilon Gorzów - Lechia Zielona Góra 2:1
Varta Namysłów - Naprzód Rydułtowy 4:0
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 3:0
Krisbut Myszków - Miedź Legnica 2:0
Pogoń Szczecin - Aluminium Konin 2:0
Dyskobolia Grodzisk - Polonia Bytom 2:1
Elana Toruń - KP Wałbrzych 3:0
Day 11 2 October
KP Wałbrzych - Szombierki Bytom 3:0
Polonia Bytom - Elana Toruń 0:2
Aluminium Konin - Dyskobolia Grodzisk 1:0
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 0:0
Zawisza Bydgoszcz - Krisbut Myszków 0:1
Naprzód Rydułtowy - Ruch Radzionków 2:1
Lechia Zielona Góra - Varta Namysłów 0:2
Lechia/Olimpia Gdańsk- Stilon Gorzów 3:1
Chrobry Głogów - Chemik Police 2:4
Day 12 5-6 October
Szombierki Bytom - Chemik Police 0:1
Stilon Gorzów - Chrobry Głogów 0:0
Varta Namysłów - Lechia/Olimpia Gdańsk 0:0
Ruch Radzionków - Lechia Zielona Góra 1:0
Krisbut Myszków - Naprzód Rydułtowy 0:0
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3:2
Dyskobolia Grodzisk - Miedź Legnica 4:1
Elana Toruń - Aluminium Konin 3:1
KP Wałbrzych - Polonia Bytom 2:2
Day 13 12-13 October
Polonia Bytom - Szombierki Bytom 2:0
Aluminium Konin - KP Wałbrzych 0:1
Miedź Legnica - Elana Toruń 2:0
Zawisza Bydgoszcz - Dyskobolia Grodzisk 1:1
Naprzód Rydułtowy - Pogoń Szczecin 1:1
Lechia Zielona Góra - Krisbut Myszków 1:0
Lechia/Olimpia Gdańsk- Ruch Radzionków 1:0
Chrobry Głogów - Varta Namysłów 1:1
Chemik Police - Stilon Gorzów 1:0
Day 14 19-20 October
Szombierki Bytom - Stilon Gorzów 0:1
Varta Namysłów - Chemik Police 3:3
Ruch Radzionków - Chrobry Głogów 2:1
Krisbut Myszków - Lechia/Olimpia Gdańsk 1:0
Pogoń Szczecin - Lechia Zielona Góra 1:1
Dyskobolia Grodzisk - Naprzód Rydułtowy 0:0
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 3:1
KP Wałbrzych - Miedź Legnica 0:1
Polonia Bytom - Aluminium Konin 1:0
Day 15 26-27 October
Aluminium Konin - Szombierki Bytom 1:0
Miedź Legnica - Polonia Bytom 1:2
Zawisza Bydgoszcz - KP Wałbrzych 3:0
Naprzód Rydułtowy - Elana Toruń 5:1
Lechia Zielona Góra - Dyskobolia Grodzisk 0:2
Lechia/Olimpia Gdańsk- Pogoń Szczecin 0:0
Chrobry Głogów - Krisbut Myszków 0:1
Chemik Police - Ruch Radzionków 1:0
Stilon Gorzów - Varta Namysłów 0:0
Day 16 2-3 November
Szombierki Bytom - Varta Namysłów 1:0
Ruch Radzionków - Stilon Gorzów 2:0
Krisbut Myszków - Chemik Police 1:0
Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 1:0
Dyskobolia Grodzisk - Lechia/Olimpia Gdańsk 4:1
Elana Toruń - Lechia Zielona Góra 2:0
KP Wałbrzych - Naprzód Rydułtowy 0:0
Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz 1:0
Aluminium Konin - Miedź Legnica 0:0
Advanced 9-10 November
Miedź Legnica - Szombierki Bytom 2:2
Zawisza Bydgoszcz - Aluminium Konin 1:1
Chemik Police - Pogoń Szczecin 1:4
Stilon Gorzów - Krisbut Myszków 1:1
Varta Namysłów - Ruch Radzionków 1:2
Day 17 16-17 November
Naprzód Rydułtowy - Polonia Bytom 0:0
Lechia Zielona Góra - KP Wałbrzych 0:1
Lechia/Olimpia Gdańsk- Elana Toruń 2:1
Chrobry Głogów - Dyskobolia Grodzisk 2:4
Stilon Gorzów now plays as GKP Gorzów.
Lechia/Olimpia Gdańsk now plays as Lechia Gdańsk.
Day 18 15-16 March
Szombierki Bytom - Ruch Radzionków 0:0
Varta Namysłów - Krisbut Myszków 1:0
GKP Gorzów - Pogoń Szczecin 0:2
Chemik Police - Dyskobolia Grodzisk 0:2
Chrobry Głogów - Elana Toruń 0:3
Lechia Gdańsk - KP Wałbrzych 2:0
Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom 0:0
Naprzód Rydułtowy - Aluminium Konin 2:0
Zawisza Bydgoszcz - Miedź Legnica 0:2
Day 19 22-23 March
Zawisza Bydgoszcz - Szombierki Bytom 0:0
Miedź Legnica - Naprzód Rydułtowy 1:0
Aluminium Konin - Lechia Zielona Góra 2:0
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk 2:0
KP Wałbrzych - Chrobry Głogów 1:2
Elana Toruń - Chemik Police 1:1
Dyskobolia Grodzisk - GKP Gorzów 3:1
Pogoń Szczecin - Varta Namysłów 1:0
Krisbut Myszków - Ruch Radzionków 1:0
Day 20 28-29 March
Szombierki Bytom - Krisbut Myszków 2:4
Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1:0
Varta Namysłów - Dyskobolia Grodzisk 0:0
GKP Gorzów - Elana Toruń 1:2
Chemik Police - KP Wałbrzych 3:1
Chrobry Głogów - Polonia Bytom 1:0
Lechia Gdańsk - Aluminium Konin 0:0
Lechia Zielona Góra - Miedź Legnica 1:1
Naprzód Rydułtowy - Zawisza Bydgoszcz 2:0
Day 21 5-6 April
Naprzód Rydułtowy - Szombierki Bytom 0:0
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Zielona Góra 1:0
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 5:1
Aluminium Konin - Chrobry Głogów 2:0
Polonia Bytom - Chemik Police 4:0
KP Wałbrzych - GKP Gorzów 1:0
Elana Toruń - Varta Namysłów 2:1
Dyskobolia Grodzisk - Ruch Radzionków 4:1
Pogoń Szczecin - Krisbut Myszków 2:1
Day 22 12-13 April
Szombierki Bytom - Pogoń Szczecin 3:4
Krisbut Myszków - Dyskobolia Grodzisk 0:0
Ruch Radzionków - Elana Toruń 1:4
Varta Namysłów - KP Wałbrzych 3:1
GKP Gorzów - Polonia Bytom 3:3
Chemik Police - Aluminium Konin 0:1
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 1:5
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 1:2
Lechia Zielona Góra - Naprzód Rydułtowy 2:1
Day 23 19-20 April
Lechia Zielona Góra - Szombierki Bytom 2:1
Naprzód Rydułtowy - Lechia Gdańsk 2:0
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 4:1
Miedź Legnica - Chemik Police 2:0
Aluminium Konin - GKP Gorzów 1:1
Polonia Bytom - Varta Namysłów 1:0
KP Wałbrzych - Ruch Radzionków 0:2
Elana Toruń - Krisbut Myszków 0:1
Dyskobolia Grodzisk - Pogoń Szczecin 2:1
Day 24 26-27 April
Szombierki Bytom - Dyskobolia Grodzisk 2:2
Pogoń Szczecin - Elana Toruń 4:0
Krisbut Myszków - KP Wałbrzych 1:0
Ruch Radzionków - Polonia Bytom 0:1
Varta Namysłów - Aluminium Konin 0:0
GKP Gorzów - Miedź Legnica 2:0
Chemik Police - Zawisza Bydgoszcz 2:0
Chrobry Głogów - Naprzód Rydułtowy 1:0
Lechia Gdańsk - Lechia Zielona Góra 0:0
Day 25 3-4 May
Lechia Gdańsk - Szombierki Bytom 0:0
Lechia Zielona Góra - Chrobry Głogów 1:0
Naprzód Rydułtowy - Chemik Police 1:1
Zawisza Bydgoszcz - GKP Gorzów 4:1
Miedź Legnica - Varta Namysłów 0:2
Aluminium Konin - Ruch Radzionków 1:0
Polonia Bytom - Krisbut Myszków 1:0
KP Wałbrzych - Pogoń Szczecin 0:1
Elana Toruń - Dyskobolia Grodzisk 3:0
Day 26 7 May
Chemik Police - Szombierki Bytom 1:1
Chrobry Głogów - GKP Gorzów 1:1
Lechia Gdańsk - Varta Namysłów 0:0
Lechia Zielona Góra - Ruch Radzionków 2:0
Naprzód Rydułtowy - Krisbut Myszków 0:0
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1:1
Miedź Legnica - Dyskobolia Grodzisk 2:3
Aluminium Konin - Elana Toruń 1:1
Polonia Bytom - KP Wałbrzych 1:0
Day 27 10-11 May
Szombierki Bytom - Elana Toruń 1:2
Dyskobolia Grodzisk - KP Wałbrzych 2:0
Pogoń Szczecin - Polonia Bytom 2:0
Krisbut Myszków - Aluminium Konin 0:0
Ruch Radzionków - Miedź Legnica 2:0
Varta Namysłów - Zawisza Bydgoszcz 3:0
GKP Gorzów - Naprzód Rydułtowy 0:1
Chemik Police - Lechia Zielona Góra 1:0
Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk 2:4
Day 28 13-14 May
KP Wałbrzych - Aluminium Konin 0:1
Elana Toruń - Miedź Legnica 1:2
Dyskobolia Grodzisk - Zawisza Bydgoszcz 1:0
Pogoń Szczecin - Naprzód Rydułtowy 2:0
Krisbut Myszków - Lechia Zielona Góra 0:1
Ruch Radzionków - Lechia Gdańsk 0:0
Varta Namysłów - Chrobry Głogów 2:0
GKP Gorzów - Chemik Police 1:0
Day 29 17-18 May
Chrobry Głogów - Szombierki Bytom 3:0
Lechia Gdańsk - Chemik Police 1:0
Lechia Zielona Góra - GKP Gorzów 2:1
Naprzód Rydułtowy - Varta Namysłów 1:1
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Radzionków 0:0
Miedź Legnica - Krisbut Myszków 1:2
Aluminium Konin - Pogoń Szczecin 1:0
Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk 0:1
KP Wałbrzych - Elana Toruń 1:0
Day 30 24-25 May
Szombierki Bytom - KP Wałbrzych 0:1
Elana Toruń - Polonia Bytom 3:1
Dyskobolia Grodzisk - Aluminium Konin 3:3
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 3:1
Krisbut Myszków - Zawisza Bydgoszcz 2:1
Ruch Radzionków - Naprzód Rydułtowy 3:2
Varta Namysłów - Lechia Zielona Góra 1:0
GKP Gorzów - Lechia Gdańsk 1:0
Chemik Police - Chrobry Głogów 4:1
Postponed 28 May
Szombierki Bytom - Polonia Bytom 0:0
Day 31 14-15 June
GKP Gorzów - Szombierki Bytom 0:1
Chemik Police - Varta Namysłów 1:1
Chrobry Głogów - Ruch Radzionków 0:4
Lechia Gdańsk - Krisbut Myszków 0:1
Lechia Zielona Góra - Pogoń Szczecin 0:0
Naprzód Rydułtowy - Dyskobolia Grodzisk 1:2
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń 0:1
Miedź Legnica - KP Wałbrzych 4:2
Aluminium Konin - Polonia Bytom 1:0
Day 32 18 June
Szombierki Bytom - Aluminium Konin 1:1
Polonia Bytom - Miedź Legnica 0:2
KP Wałbrzych - Zawisza Bydgoszcz 2:2
Elana Toruń - Naprzód Rydułtowy 3:0
Dyskobolia Grodzisk - Lechia Zielona Góra 3:0
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1
Krisbut Myszków - Chrobry Głogów 0:1
Ruch Radzionków - Chemik Police 0:2
Varta Namysłów - GKP Gorzów 2:0
Day 33 21-22 June
Varta Namysłów - Szombierki Bytom 2:0
GKP Gorzów - Ruch Radzionków 1:1
Chemik Police - Krisbut Myszków 1:0
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 1:5
Lechia Gdańsk - Dyskobolia Grodzisk 0:0 *
Lechia Zielona Góra - Elana Toruń 4:2
Naprzód Rydułtowy - KP Wałbrzych 1:0
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Bytom 1:2
Miedź Legnica - Aluminium Konin 0:4
* - game interrupted
Day 34 25 June
Szombierki Bytom - Miedź Legnica 2:3
Aluminium Konin - Zawisza Bydgoszcz 1:1
Polonia Bytom - Naprzód Rydułtowy 1:1
KP Wałbrzych - Lechia Zielona Góra 2:1
Elana Toruń - Lechia Gdańsk 1:0
Dyskobolia Grodzisk - Chrobry Głogów 2:3
Pogoń Szczecin - Chemik Police 0:0
Krisbut Myszków - GKP Gorzów 3:1
Ruch Radzionków - Varta Namysłów 3:2
+------------------------------------------------------------------+----------------------------+----------------------------+
| | Home matches | Away matches |
+------------------------------------------------------------------+----------------------------+----------------------------+
| Name M Pts For Ag W D L Diff| For Ag W D L | For Ag W D L |
+------------------------------------------------------------------+----------------------------+----------------------------+
| 1.Dyskobolia Grodzisk 34 72 71 - 39 22 6 6 32 | 43 - 15 14 2 1 | 28 - 24 8 4 5 |
| 2.Pogoń Szczecin 34 67 56 - 24 19 10 5 32 | 34 - 8 14 2 1 | 22 - 16 5 8 4 |
+------------------------------------------------------------------+----------------------------+----------------------------+
| 3.Elana Toruń 34 63 56 - 36 19 6 9 20 | 32 - 12 11 4 2 | 24 - 24 8 2 7 |
| 4.Krisbut Myszków 34 58 33 - 20 17 7 10 13 | 20 - 7 10 5 2 | 13 - 13 7 2 8 |
| 5.Polonia Bytom 34 53 40 - 33 15 8 11 7 | 21 - 12 11 2 4 | 19 - 21 4 6 7 |
| 6.Ruch Radzionków 34 52 41 - 35 16 4 14 6 | 26 - 16 12 1 4 | 15 - 19 4 3 10 |
| 7.Miedź Legnica 34 51 53 - 49 15 6 13 4 | 31 - 22 9 3 5 | 22 - 27 6 3 8 |
| 8.Varta Namysłów 34 50 42 - 27 13 11 10 15 | 28 - 10 10 5 2 | 14 - 17 3 6 8 |
| 9.Aluminium Konin 34 49 31 - 27 12 13 9 4 | 16 - 8 9 5 3 | 15 - 19 3 8 6 |
|10.Chemik Police 34 48 35 - 40 14 6 14 -5 | 21 - 12 11 2 4 | 14 - 28 3 4 10 |
|11.Naprzód Rydułtowy 34 46 34 - 33 11 13 10 1 | 26 - 11 8 8 1 | 8 - 22 3 5 9 |
|12.KP Wałbrzych 34 43 32 - 46 13 4 17 -14 | 20 - 18 8 3 6 | 12 - 28 5 1 11 |
|13.Zawisza Bydgoszcz 34 42 37 - 38 11 9 14 -1 | 25 - 12 8 5 4 | 12 - 26 3 4 10 |
|14.Lechia Zielona Góra 34 39 28 - 42 11 6 17 -14 | 23 - 16 10 3 4 | 5 - 26 1 3 13 |
+------------------------------------------------------------------+----------------------------+----------------------------+
|15.Lechia Gdańsk 34 34 27 - 47 9 7 18 -20 | 16 - 19 6 5 6 | 11 - 28 3 2 12 |
|16.Chrobry Głogów 34 27 36 - 73 7 6 21 -37 | 15 - 36 3 4 10 | 21 - 37 4 2 11 |
|17.GKP Gorzów 34 26 23 - 44 5 11 18 -21 | 13 - 15 4 7 6 | 10 - 29 1 4 12 |
|18.Szombierki Bytom 34 25 27 - 49 4 13 17 -22 | 20 - 23 3 7 7 | 7 - 26 1 6 10 |
+------------------------------------------------------------------+----------------------------+----------------------------+
Prepared and maintained by Paweł Mogielnicki