Poland Fifth Division 1999/00

Liga okręgowa (5th division, group Krosno, Przemy¶l)

Special thanks to Łukasz Mizera

Table:

 1.Biało-Czerwoni Kaszyce        0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Nafta Jedlicze                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
-------------------------------------------------------------------------------------
   Szarotka Uherce               0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Orzeł Bażanówka               0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Czarni/Syrenka II Pawłosiów   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Budowlani Szówsko             0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Bieszczady Ustrzyki Dolne     0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Sanovia Lesko                 0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Gorliczanka Gorliczyna        0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Czarni Jasło                  0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Pogoń Lubaczów                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
-------------------------------------------------------------------------------------
   Górnik Strachocina            0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Bizon Medyka                  0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   MKS Radymno                   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0

[*] Czarni Pawłosiów merged with Syrenka II RoĽwienica.

Round 1 [Aug 7-8]
Bieszczady       0-2 Radymno
Sanovia          3-0 Budowlani
Gorliczanka      4-0 Czarni/Syrenka
Czarni           1-2 Orzeł
Pogoń            1-2 Szarotka
Górnik           1-1 Nafta
Bizon            0-3 Biało-Czerwoni

Round 2 [Aug 14-15]
Biało-Czerwoni   0-0 Radymno
Nafta            3-0 Bizon
Szarotka         2-1 Górnik
Orzeł            1-0 Pogoń             [not 0-0]
Czarni/Syrenka   0-2 Czarni
Budowlani        1-2 Gorliczanka
Bieszczady       0-3 Sanovia           [Aug 18]

Round 3 [Aug 21-22]
Radymno          3-2 Sanovia
Gorliczanka      3-1 Bieszczady
Czarni           6-1 Budowlani
Pogoń            5-2 Czarni/Syrenka
Górnik           1-0 Orzeł
Bizon            3-0 Szarotka
Biało-Czerwoni   0-4 Nafta

Round 4 [Aug 28-29]
Nafta            0-1 Radymno
Szarotka         2-2 Biało-Czerwoni
Orzeł            2-1 Bizon
Czarni/Syrenka   0-1 Górnik
Budowlani        0-0 Pogoń
Bieszczady       1-2 Czarni
Sanovia          1-3 Gorliczanka

Round 5 [Sep 4-5]
Radymno          1-0 Gorliczanka
Czarni           3-1 Sanovia
Pogoń            0-4 Bieszczady
Górnik           2-0 Budowlani
Bizon            0-0 Czarni/Syrenka
Biało-Czerwoni   1-5 Orzeł
Nafta            1-4 Szarotka

Round 6 [Sep 11-12]
Szarotka         1-1 Radymno
Orzeł            1-3 Nafta
Czarni/Syrenka   4-0 Biało-Czerwoni
Budowlani        2-2 Bizon
Bieszczady       0-3 Górnik
Sanovia          0-0 Pogoń
Gorliczanka      1-0 Czarni

Round 7 [Sep 18-19]
Radymno          2-1 Czarni
Pogoń            1-5 Gorliczanka
Górnik           1-1 Sanovia
Bizon            1-0 Bieszczady
Biało-Czerwoni   1-0 Budowlani
Nafta            2-0 Czarni/Syrenka
Szarotka         2-1 Orzeł

Round 8 [Sep 25-26]
Orzeł            0-2 Radymno
Czarni/Syrenka   2-5 Szarotka
Budowlani        1-1 Nafta
Bieszczady       3-0 Biało-Czerwoni
Sanovia          2-2 Bizon
Gorliczanka      1-0 Górnik
Czarni           3-3 Pogoń

Round 9 [Oct 2-3]
Radymno          7-0 Pogoń
Górnik           2-1 Czarni
Bizon            1-3 Gorliczanka
Biało-Czerwoni   1-4 Sanovia
Nafta            1-0 Bieszczady
Szarotka         2-1 Budowlani
Orzeł            3-0 Czarni/Syrenka    [wo]

Round 10 [Oct 9-10]
Czarni/Syrenka   3-3 Radymno
Budowlani        1-1 Orzeł
Bieszczady       2-0 Szarotka
Sanovia          3-2 Nafta
Gorliczanka      4-1 Biało-Czerwoni
Czarni           0-2 Bizon
Pogoń            1-3 Górnik

Round 11 [Oct 16-17]
Radymno          2-1 Górnik
Bizon            2-3 Pogoń
Biało-Czerwoni   1-1 Czarni
Nafta            1-2 Gorliczanka
Szarotka         1-1 Sanovia
Orzeł            2-0 Bieszczady
Czarni/Syrenka   0-1 Budowlani

Round 12 [Oct 23-24]
Radymno          1-1 Budowlani        [switched home/away teams]
Bieszczady       7-0 Czarni/Syrenka
Sanovia          2-1 Orzeł
Gorliczanka      2-2 Szarotka
Czarni           1-0 Nafta
Pogoń            1-0 Biało-Czerwoni
Górnik           2-1 Bizon

Round 13 [Oct 30-31]
Bizon            1-0 Radymno          [switched home/away teams]     
Biało-Czerwoni   1-2 Górnik
Nafta            4-1 Pogoń
Szarotka         3-0 Czarni
Orzeł            1-0 Gorliczanka
Czarni/Syrenka   1-3 Sanovia
Budowlani        2-2 Bieszczady

Round 14 [Apr 1-2]
Radymno          1-0 Bieszczady        [Apr 22]
Budowlani        0-0 Sanovia
Czarni/Syrenka   1-2 Gorliczanka
Orzeł            0-1 Czarni
Szarotka         5-2 Pogoń
Nafta            2-0 Górnik
Biało-Czerwoni   3-0 Bizon             [wo, was 2-1]

Round 15 [May 3]
Radymno          2-0 Biało-Czerwoni
Bizon            0-2 Nafta
Górnik           0-2 Szarotka
Pogoń            1-0 Orzeł
Czarni           4-1 Czarni/Syrenka
Gorliczanka      3-2 Budowlani
Sanovia          3-0 Bieszczady

Round 16 [Apr 15-16]
Sanovia          1-1 Radymno
Bieszczady       3-1 Gorliczanka
Budowlani        0-3 Czarni
Czarni/Syrenka   1-1 Pogoń
Orzeł            3-3 Górnik
Szarotka         0-0 Bizon
Nafta            5-1 Biało-Czerwoni

Round 17 [Apr 19 ?]
Radymno          1-1 Nafta
Biało-Czerwoni   0-5 Szarotka
Bizon            0-0 Orzeł
Górnik           1-1 Czarni/Syrenka
Pogoń            3-0 Budowlani         [wo, was 0-3]
Czarni           4-1 Bieszczady
Gorliczanka      3-1 Sanovia

Round 18 [Apr 29-30]
Gorliczanka      1-2 Radymno
Sanovia          0-1 Czarni
Bieszczady       0-3 Pogoń             [wo, was 4-1]
Budowlani        1-1 Górnik
Czarni/Syrenka   1-1 Bizon
Orzeł            0-0 Biało-Czerwoni
Szarotka         0-0 Nafta

Round 19 [May 6-7]
Radymno          4-1 Szarotka
Nafta            1-0 Orzeł
Biało-Czerwoni   2-3 Czarni/Syrenka
Bizon            4-0 Budowlani
Górnik           0-0 Bieszczady
Pogoń            3-0 Sanovia
Czarni           2-1 Gorliczanka

Round 20 [May 13-14]
Czarni           4-0 Radymno
Gorliczanka      2-2 Pogoń
Sanovia          0-1 Górnik
Bieszczady       0-0 Bizon
Budowlani        2-1 Biało-Czerwoni
Czarni/Syrenka   3-3 Nafta
Orzeł            0-0 Szarotka

Round 21 [May 20-21]
Radymno          2-0 Orzeł             [May 17]
Szarotka         5-0 Czarni/Syrenka
Nafta            0-1 Budowlani
Biało-Czerwoni   0-1 Bieszczady
Bizon            0-0 Sanovia
Górnik           4-1 Gorliczanka
Pogoń            1-2 Czarni

Round 22 [May 27-28]
Pogoń            0-3 Radymno
Czarni           3-1 Górnik
Gorliczanka      1-2 Bizon
Sanovia          2-0 Biało-Czerwoni
Bieszczady       3-1 Nafta
Budowlani        1-0 Szarotka
Czarni/Syrenka   1-2 Orzeł

Round 23 [Jun 3-4]
Radymno          5-1 Czarni/Syrenka
Orzeł            0-0 Budowlani
Szarotka         3-0 Bieszczady
Nafta            1-0 Sanovia
Biało-Czerwoni   1-4 Gorliczanka
Bizon            0-3 Czarni
Górnik           4-1 Pogoń

Round 24 [Jun 10-11]
Górnik           1-0 Radymno
Pogoń            2-1 Bizon
Czarni           7-1 Biało-Czerwoni
Gorliczanka      1-0 Nafta
Sanovia          0-0 Szarotka
Bieszczady       4-1 Orzeł
Budowlani        7-2 Czarni/Syrenka

Round 25 [Jun 17-18]
Budowlani        1-2 Radymno           [switched home/away teams]
Czarni/Syrenka   1-1 Bieszczady
Orzeł            2-0 Sanovia
Szarotka         2-1 Gorliczanka
Nafta            0-0 Czarni
Biało-Czerwoni   1-5 Pogoń
Bizon            0-2 Górnik

Round 26 [Jun 24-25]
Radymno          2-4 Bizon             [switched home/away teams]
Górnik           2-2 Biało-Czerwoni
Pogoń            1-0 Nafta
Czarni           1-0 Szarotka
Gorliczanka      2-1 Orzeł
Sanovia          3-0 Czarni/Syrenka
Bieszczady       3-1 Budowlani

Table:

 1.Biało-Czerwoni Kaszyce        0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Nafta Jedlicze                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
-------------------------------------------------------------------------------------
   Szarotka Uherce               0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Orzeł Bażanówka               0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Czarni/Syrenka II Pawłosiów   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Budowlani Szówsko             0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Bieszczady Ustrzyki Dolne     0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Sanovia Lesko                 0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Gorliczanka Gorliczyna        0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Czarni Jasło                  0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Pogoń Lubaczów                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
-------------------------------------------------------------------------------------
   Górnik Strachocina            0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Bizon Medyka                  0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   MKS Radymno                   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0

[*] Czarni Pawłosiów merged with Syrenka II RoĽwienica.

History.

Last modified: 05 Jul 2000 23:24:30