Poland Fifth Division 1999/00

Liga okręgowa (5th division, group Bielsko-Biała)

Special thanks to Łukasz Mizera

Table:

 1.Soła Rajcza                   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   LZS Jawiszowice               0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   LZS Kończyce Małe             0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
-------------------------------------------------------------------------------------
   Koszarawa Żywiec              0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Beskid Andrychów              0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Cukrownik Chybie              0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Hejnał Kęty                   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Skawa Wadowice                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Kuźnia Ustroń                 0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Unia Oświęcim                 0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Babia Góra Sucha Beskidzka    0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Zapora Porąbka                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Śrubiarnia Żywiec             0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Kalwarianka Kalwaria Zebrz.   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Piast Cieszyn                 0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Wisła Strumień                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Iskra Klecza Dolna            0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
-------------------------------------------------------------------------------------
   Jedność Wieprz                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0

Round 1 [Aug 7-8]
Soła             3-3 Jedność
Jawiszowice      0-0 Iskra
Kończyce Małe    2-2 Wisła
Koszarawa        2-2 Piast
Beskid           2-1 Kalwarianka       [Aug 10]
Cukrownik        2-0 Śrubiarnia
Hejnał           0-2 Zapora
Skawa            0-0 Babia Góra
Kuźnia           3-1 Unia

Round 2 [Aug 14-15]
Jedność          4-0 Unia
Babia Góra       2-0 Kuźnia
Zapora           0-0 Skawa
Śrubiarnia       1-2 Hejnał
Kalwarianka      1-1 Cukrownik
Piast            2-1 Beskid
Wisła            2-1 Koszarawa
Iskra            1-0 Kończyce Małe
Soła             3-2 Jawiszowice

Round 3 [Aug 18]
Jawiszowice      2-1 Jedność
Kończyce Małe    1-1 Soła
Koszarawa        1-0 Iskra
Beskid           0-0 Wisła
Cukrownik        4-1 Piast
Hejnał           2-3 Kalwarianka
Skawa            1-1 Śrubiarnia
Kuźnia           4-2 Zapora
Unia             1-1 Babia Góra

Round 4 [Aug 21-22]
Jedność          4-1 Babia Góra
Zapora           3-0 Unia
Śrubiarnia       0-3 Kuźnia
Kalwarianka      2-0 Skawa
Piast            3-2 Hejnał
Wisła            2-0 Cukrownik
Iskra            0-1 Beskid
Soła             3-0 Koszarawa
Jawiszowice      2-1 Kończyce Małe

Round 5 [Aug 28-29]
Kończyce Małe    0-3 Jedność
Koszarawa        2-1 Jawiszowice
Beskid           3-1 Soła
Cukrownik        2-1 Iskra
Hejnał           0-5 Wisła
Skawa            5-0 Piast
Kuźnia           0-3 Kalwarianka
Unia             4-0 Śrubiarnia
Babia Góra       2-2 Zapora

Round 6 [Sep 1]
Jedność          0-0 Zapora
Śrubiarnia       6-2 Babia Góra
Kalwarianka      3-0 Unia
Piast            2-1 Kuźnia
Wisła            2-0 Skawa
Iskra            0-4 Hejnał
Soła             3-3 Cukrownik
Jawiszowice      0-0 Beskid
Kończyce Małe    1-1 Koszarawa

Round 7 [Sep 4-5]
Koszarawa        3-1 Jedność
Beskid           0-1 Kończyce Małe
Cukrownik        4-1 Jawiszowice
Hejnał           2-0 Soła
Skawa            1-0 Iskra
Kuźnia           0-1 Wisła
Unia             4-1 Piast
Babia Góra       0-0 Kalwarianka
Zapora           3-1 Śrubiarnia

Round 8 [Sep 11-12]
Jedność          1-3 Śrubiarnia
Kalwarianka      2-1 Zapora
Piast            1-0 Babia Góra
Wisła            0-2 Unia
Iskra            1-2 Kuźnia
Soła             1-0 Skawa
Jawiszowice      3-3 Hejnał
Kończyce Małe    3-3 Cukrownik
Koszarawa        3-2 Beskid

Round 9 [Sep 18-19]
Beskid           3-0 Jedność
Cukrownik        2-1 Koszarawa
Hejnał           2-1 Kończyce Małe
Skawa            0-0 Jawiszowice
Kuźnia           1-0 Soła
Unia             5-0 Iskra
Babia Góra       6-1 Wisła
Zapora           1-0 Piast
Śrubiarnia       0-5 Kalwarianka

Round 10 [Sep 25-26]
Jedność          4-1 Kalwarianka
Piast            1-1 Śrubiarnia
Wisła            4-3 Zapora
Iskra            1-1 Babia Góra
Soła             1-0 Unia
Jawiszowice      3-2 Kuźnia
Kończyce Małe    2-4 Skawa
Koszarawa        1-1 Hejnał
Beskid           1-0 Cukrownik

Round 11 [Oct 2-3]
Cukrownik        2-0 Jedność
Hejnał           1-2 Beskid
Skawa            2-1 Koszarawa
Kuźnia           6-3 Kończyce Małe
Unia             7-1 Jawiszowice
Babia Góra       3-2 Soła
Zapora           1-1 Iskra
Śrubiarnia       1-1 Wisła
Kalwarianka      1-1 Piast

Round 12 [Oct 9-10]
Jedność          1-2 Piast
Wisła            3-2 Kalwarianka
Iskra            2-2 Śrubiarnia
Soła             2-4 Zapora
Jawiszowice      2-1 Babia Góra
Kończyce Małe    1-4 Unia
Koszarawa        5-0 Kuźnia
Beskid           3-0 Skawa
Cukrownik        0-1 Hejnał

Round 13 [Oct 16-17]
Hejnał           4-2 Jedność
Skawa            2-2 Cukrownik
Kuźnia           0-1 Beskid
Unia             4-0 Koszarawa
Babia Góra       3-0 Kończyce Małe
Zapora           2-2 Jawiszowice
Śrubiarnia       5-0 Soła
Kalwarianka      1-0 Iskra
Piast            3-1 Wisła

Round 14 [Oct 23-24]
Jedność          5-1 Wisła
Iskra            0-3 Piast
Soła             0-2 Kalwarianka
Jawiszowice      2-1 Śrubiarnia
Kończyce Małe    1-2 Zapora
Koszarawa        2-0 Babia Góra
Beskid           0-2 Unia
Cukrownik        1-0 Kuźnia
Hejnał           1-1 Skawa

Round 15 [Oct 30-31]
Skawa            3-1 Jedność
Kuźnia           3-1 Hejnał
Unia             2-1 Cukrownik
Babia Góra       0-0 Beskid
Zapora           2-1 Koszarawa
Śrubiarnia       4-1 Kończyce Małe
Kalwarianka      2-0 Jawiszowice
Piast            6-1 Soła
Wisła            1-1 Iskra

Round 16 [Nov 6-7]
Jedność          0-3 Iskra
Soła             5-0 Wisła
Jawiszowice      2-3 Piast
Kończyce Małe    1-1 Kalwarianka
Koszarawa        1-2 Śrubiarnia
Beskid           1-0 Zapora
Cukrownik        0-2 Babia Góra
Hejnał           1-2 Unia
Skawa            2-0 Kuźnia

Round 17 [Nov 11]
Kuźnia           2-0 Jedność
Unia             1-1 Skawa
Babia Góra       3-0 Hejnał
Zapora           2-1 Cukrownik
Śrubiarnia       1-1 Beskid
Kalwarianka      1-0 Koszarawa
Piast            5-0 Kończyce Małe
Wisła            1-0 Jawiszowice
Iskra            3-0 Soła

Round 18 [Nov 13-14]
Jedność          2-1 Soła
Iskra            1-1 Jawiszowice
Wisła            0-2 Kończyce Małe
Piast            1-3 Koszarawa
Kalwarianka      0-1 Beskid
Śrubiarnia       2-1 Cukrownik
Zapora           1-1 Hejnał
Babia Góra       2-1 Skawa
Unia             4-2 Kuźnia

Round 19 [Apr 1-2]
Unia             5-0 Jedność
Kuźnia           1-1 Babia Góra
Skawa            1-2 Zapora
Hejnał           1-0 Śrubiarnia
Cukrownik        1-2 Kalwarianka
Beskid           1-0 Piast
Koszarawa        1-0 Wisła
Kończyce Małe    1-1 Iskra
Jawiszowice      3-0 Soła

Round 20 [Apr 8-9]
Jedność          4-0 Jawiszowice
Soła             0-2 Kończyce Małe
Iskra            2-1 Koszarawa
Wisła            1-0 Beskid
Piast            4-2 Cukrownik
Kalwarianka      4-0 Hejnał
Śrubiarnia       0-2 Skawa
Zapora           2-1 Kuźnia
Babia Góra       1-1 Unia

Round 21 [Apr 12]
Babia Góra       1-0 Jedność
Unia             4-0 Zapora
Kuźnia           2-0 Śrubiarnia
Skawa            0-2 Kalwarianka
Hejnał           1-1 Piast
Cukrownik        2-0 Wisła
Beskid           3-0 Iskra
Koszarawa        5-0 Soła
Kończyce Małe    0-0 Jawiszowice

Round 22 [Apr 15-16]
Jedność          2-2 Kończyce Małe
Jawiszowice      0-1 Koszarawa
Soła             0-1 Beskid
Iskra            0-2 Cukrownik
Wisła            1-2 Hejnał
Piast            2-0 Skawa
Kalwarianka      2-0 Kuźnia
Śrubiarnia       1-1 Unia
Zapora           3-1 Babia Góra

Round 23 [Apr 22-23]
Zapora           5-1 Jedność
Babia Góra       5-0 Śrubiarnia
Unia             2-2 Kalwarianka
Kuźnia           2-0 Piast
Skawa            2-0 Wisła
Hejnał           4-0 Iskra
Cukrownik        2-2 Soła
Beskid           0-1 Jawiszowice
Koszarawa        1-0 Kończyce Małe

Round 24 [Apr 29-30]
Jedność          1-3 Koszarawa
Kończyce Małe    0-2 Beskid
Jawiszowice      2-2 Cukrownik
Soła             2-0 Hejnał
Iskra            1-1 Skawa
Wisła            0-5 Kuźnia
Piast            4-2 Unia
Kalwarianka      2-1 Babia Góra
Śrubiarnia       0-0 Zapora

Round 25 [May 3]
Śrubiarnia       0-3 Jedność
Zapora           3-0 Kalwarianka
Babia Góra       1-3 Piast
Unia             4-0 Wisła
Kuźnia           0-1 Iskra
Skawa            0-2 Soła
Hejnał           0-2 Jawiszowice
Cukrownik        0-3 Kończyce Małe
Beskid           1-0 Koszarawa

Round 26 [May 6-7]
Jedność          0-0 Beskid
Koszarawa        5-1 Cukrownik
Kończyce Małe    1-2 Hejnał
Jawiszowice      1-2 Skawa
Soła             0-0 Kuźnia
Iskra            2-1 Unia
Wisła            1-2 Babia Góra
Piast            2-1 Zapora
Kalwarianka      1-0 Śrubiarnia

Round 27 [May 13-14]
Kalwarianka      3-1 Jedność
Śrubiarnia       0-0 Piast
Zapora           3-0 Wisła
Babia Góra       1-0 Iskra
Unia             2-1 Soła
Kuźnia           1-0 Jawiszowice
Skawa            1-0 Kończyce Małe
Hejnał           2-2 Koszarawa
Cukrownik        1-1 Beskid

Round 28 [May 17]
Jedność          2-2 Cukrownik
Beskid           0-1 Hejnał
Koszarawa        1-0 Skawa
Kończyce Małe    2-1 Kuźnia
Jawiszowice      1-3 Unia
Soła             1-4 Babia Góra
Iskra            0-0 Zapora
Wisła            1-2 Śrubiarnia
Piast            2-1 Kalwarianka

Round 29 [May 20-21]
Piast            6-1 Jedność
Kalwarianka      3-0 Wisła             [wo]
Śrubiarnia       1-1 Iskra
Zapora           5-2 Soła
Babia Góra       1-1 Jawiszowice
Unia             5-1 Kończyce Małe
Kuźnia           1-3 Koszarawa
Skawa            1-1 Beskid
Hejnał           1-1 Cukrownik

Round 30 [May 27-28]
Jedność          4-4 Hejnał
Cukrownik        3-0 Skawa
Beskid           1-1 Kuźnia
Koszarawa        0-1 Unia
Kończyce Małe    4-0 Babia Góra
Jawiszowice      0-1 Zapora
Soła             1-1 Śrubiarnia
Iskra            2-0 Kalwarianka
Wisła            0-8 Piast

Round 31 [May 31]
Wisła            1-1 Jedność
Piast            4-2 Iskra
Kalwarianka      4-1 Soła
Śrubiarnia       3-2 Jawiszowice
Zapora           3-2 Kończyce Małe
Babia Góra       1-1 Koszarawa
Unia             1-0 Beskid
Kuźnia           1-1 Cukrownik
Skawa            0-3 Hejnał

Round 32 [Jun 3-4]
Jedność          3-2 Skawa
Hejnał           0-1 Kuźnia
Cukrownik        2-2 Unia
Beskid           3-4 Babia Góra
Koszarawa        5-2 Zapora            [Jun 7]
Kończyce Małe    4-1 Śrubiarnia
Jawiszowice      2-1 Kalwarianka
Soła             0-1 Piast
Iskra            4-1 Wisła

Round 33 [Jun 10-11]
Iskra            2-1 Jedność           [Jun 7]
Wisła            2-2 Soła
Piast            3-0 Jawiszowice
Kalwarianka      8-1 Kończyce Małe
Śrubiarnia       1-1 Koszarawa
Zapora           3-0 Beskid
Babia Góra       1-2 Cukrownik
Unia             0-3 Hejnał
Kuźnia           2-2 Skawa             [Jun 7]

Round 34 [Jun 17-18]
Jedność          2-1 Kuźnia
Skawa            0-3 Unia
Hejnał           0-2 Babia Góra
Cukrownik        3-2 Zapora
Beskid           3-1 Śrubiarnia
Koszarawa        2-2 Kalwarianka
Kończyce Małe    3-2 Piast
Jawiszowice      3-0 Wisła             [wo]
Soła             3-1 Iskra

Table:

 1.Soła Rajcza                   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   LZS Jawiszowice               0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   LZS Kończyce Małe             0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
-------------------------------------------------------------------------------------
   Koszarawa Żywiec              0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Beskid Andrychów              0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Cukrownik Chybie              0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Hejnał Kęty                   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Skawa Wadowice                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Kuźnia Ustroń                 0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Unia Oświęcim                 0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Babia Góra Sucha Beskidzka    0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Zapora Porąbka                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Śrubiarnia Żywiec             0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Kalwarianka Kalwaria Zebrz.   0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Piast Cieszyn                 0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Wisła Strumień                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
   Iskra Klecza Dolna            0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0
-------------------------------------------------------------------------------------
   Jedność Wieprz                0  0  0  0   0-  0   0  0  0  0  0- 0  0  0  0  0- 0

Play-offs [Jul 1-2, 5 and 8-9]:
Kontakt Czechowice           4-0 2-2 Olza Pogwizdów
Soła Kobiernice              1-0 1-2 Czarni Żywiec

History.

Last modified: 07 Aug 2000 12:43:55